Nedelja, 05/07 - Fudbal, Rusija, Premijer liga
05/07Krasnodar vs ZenitDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
7 / 10 Ulog
04/07/2020 20:12
U nedelju su na programu tri meča u okviru 26. kola ruske Premijer lige, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Krasnodara i Zenita. Meč između ove ekipe je zakazan za 19 časova i 30 minuta.
Krasnodar

Fudbaleri Krasnodara igraju zaista sjajno ove sezone, a svakako najbolji pokazatelj za to je i trenutno treće mesto na tabeli koje na kraju šampionata donosi plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona, što i jeste primarni cilj ove ekipe. U prošlom kolu je Krasnodar remizirao na gostovanju kod Rostova što je svakako dobar rezultat pošto se Rostov trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli i praktično diše za vratom Krasnodaru. Inače, kada su u pitanju mečevi na domaćem terenu do sada je trećeplasirana ekipa na tabeli odigrala jedanaest mečeva na svom terenu na kojima nisu doživeli nijedan poraz, uz šest trijumfa i čak pet remija.

Zenit

Kako sada stvari stoje fudbaleri Zenita će drugu godinu zaredom doći do šampionske titule u ruskom prvenstvu. Naime, ekipa iz Sankt Petersburga se u ovom trenutku nalazi na prvom mestu na tabeli uz čak deset bodova viška u odnosu na drugoplasiranu Lokomotivu iz Moskve. U prošlom kolu je Zenit došao do veoma važne pobede na gostovanju kod Tambova, a pobedonosni gol na tom susretu su postigli u prvom minutu sudijske nadoknade. I pre toga je ekipa iz Sankt Petersburga došla do preokreta na svom terenu protiv Samare, kada je bilo 2:1. Inače, kada su gostovanja u pitanju, do sada je Zenit odigrao dvanaest mečeva na strani i zabeležili su deset trijumfa i dva poraza.

Naš predlog

Nema nikakve sumnje da nas očekuje jedan izuzetno zanimljiv susret u kom će obe ekipe ići na pobedu. Blagu prednost dajemo domaćoj ekipi kojoj su bodovi potrebniji, ali smo ipak mišljenja da će i jedni i drugi doći do makar jednog gola na ovom susretu zbog čega vam toplo preporučujemo da probate sa igrom GG koju kladionica 1xbet plaća sa kvotom 1.74.

[fbl_login_button redirect=”” hide_if_logged=”” size=”large” type=”continue_with” show_face=”true”]