tip: Da postigne pogodak - obe ekipe, Da @ 1.92
Novosađani imaju najviše moguće ambicije u sezoni koja je krenula. Za sada se čini da imaju čemu da se nadaju a u drugom kolu dočekuju ekipu Novog Pazara na terenu TSC-a u Bačkoj Topoli u nedelju od 18.30.
Fudbal, Stuttgart vs Sparta Prague
tip: 1X2, 1 @ 1.45
Tipuje Peca
Gosti su startovali pobedom a domaćin porazom. To je dovoljno da Švabe moraju da slave u ovom duelu. Meč u Štutgartu igra se u utorak u 18.45.
Fudbal, St. Pölten vs Admira
tip: 1X2, 2 @ 2.45
Tipuje Peca
U zaostaloj utakmici austrijske Erste lige sastaju se Sent Pelten i odlična Admira. Meč se igra u utorak od 20.30.
Fudbal, Luton vs Oxford United
tip: 1X2, 1 @ 1.70
Tipuje Stefan
Luton će u okviru 8. kola Čempionšipa dočekati ekipu Oksforda. Utakmica je na programu od 20 časova i 45 minuta.
Fudbal, Norič Siti vs Lids Junajted
tip: Da postigne pogodak - obe ekipe, Da @ 1.70
Norič će u okviru 8. kola Čempionšipa dočekati ekipu Lidsa. Utakmica je na programu od 20 časova i 45 minuta.
Fudbal, Coventry City vs Blackburn Rovers
tip: Dupla šansa, X2 @ 1.90
Koventri će u okviru 8. kola Čempionšipa ugostiti ekipu Belkburna. Utakmica je na programu od 20 časova i 45 minuta.
Fudbal, Birmingem Siti vs Hadersfild Taun
tip: 1X2, 1 @ 1.68
Birmingem će u okviru 8. kola treće lige Engleske dočekati ekipu Hadersfilda. Utakmica je na programu od 20 časova i 45 minuta.
Fudbal, Tigre vs Independijente
tip: Dupla šansa, 1X @ 1.50
Tipuje Vlajko
Argentinsko prvenstvo odavno nije bilo ovako interesantno kao što je to slučaj ove sezone, a za vas smo ovog puta analizirali duel između Tigrea i Independijentea. Početak susreta između ove dve ekipe je zakazan za 23:30h.
Fudbal, İstanbul Başakşehir vs Rapid Vienna
tip: Da postigne pogodak - obe ekipe, Da @ 1.77
Tipuje Peca
Na startu ligaškog dela takmičenja u Ligi konferencija istanbuslki Bašakšehir čeka bečki Rapid. Meč se igra u sredu u 16.30.
tip: Da postigne pogodak - obe ekipe, Da @ 1.78